info@sfactor.com.ua +38(044) 593 66 33

Поширені питання

  • Я погасив кредит. Коли я зможу подати заявку на наступний?

    Наступний кредит Ви можете взяти відразу після повного погашення попереднього. Погасити позику при цьому можна в Особистому кабінеті, банківським переказом, за допомогою інтернет-банкінгу або в терміналі самообслуговування. Після того як в Особистому кабінеті з'явиться інформація про оплату поточного кредиту, Ви зможете подати заявку на отримання нового.

  • Ми ніколи не беремо комісію за погашення кредиту. Рекомендуємо звернутися в Ваш банк і уточнити тарифи обслуговування - можливо, банк віднімає комісію за розрахунки карткою. Крім того, Ви можете дізнатися про рух коштів по рахунку, попросивши виписку з Вашого банку.

  • У разі умисного ухилення від виплати кредиту, компанія починає процес стягнення боргу в примусовому порядку через суд. Крім того, інформація, про Вас і Вашої заборгованості буде передана в тому числі і в Кредитне Бюро України, що в подальшому негативно вплине на Ваші майбутні спроби оформити кредит у всіх банках і фінансових установах країни.

  • В разі виникнення питань щодо врегулювання простроченої заборгованості ви можете звертатися за номером телефону відділу врегулювання простроченої заборгованості: 0443550920 з 09:00 до 19:00 з пн-пт, вих: сб, нд, а також святкові дні.

  • Шановний клієнт, клієнти ТОВ Сучасний факторинг можуть погашати кредити/позики раніше терміну, при цьому відсоток нараховується тільки за фактичний час користування кредитними коштами.

  • Будь-ласка зателефонуйте за номером (044) 593 66 33 та повідомте оператору про зміну вашого фінансового номеру телефону.